Стаття 100: блог про природне батьківство

материнство особисті хроніки

Що ж, бложику сто статтей і без 2,5 місяців 3 роки, і це чудова нагода переконатися в тому, що Геракліт був правий: все тече, все міняється. За цей час бложик пройшов шлях від статусу скромної примхи до речі в собі, від жахливого вигляду до симпатичної претензії на смак, від вордпрес.ком до просто .ком, майже сформував стиль і прочистив горло, назбирав понад 2000 підписників у фейсбучику, і ще трохи в інстаґрамчику, і навіть сміє сподіватися на мінімум стільки ж через кнопочку підписки внизу сторінки. Бо алгоритми фейсбучиків не дають йому пробратися до вірних сердець тих двох тисяч, а повідомлення про статтю на пошту – запорука нашого з вами взаємодоповнення, тож запрошую підписуватись. Бложик уже більше схожий на сайт про природне батьківство.

Почала читати – не змогла зупинитись.

Читачка ❤️

Почалося все з того, що я не збиралася бути мамою, але стала нею. Мені не було куди з тим піти, у мене не було знайомих мам, окрім власної, я не була готова до материнства. До мого материнства не був готовий ніхто. Однак цей досвід мене перевернув, приземлив і наповнив. Була то перебудова гормонів чи вікове переосмислення цінностей, чи втома від попередніх досвідів, чи нестача нового, а чи все разом, – годі вгадати. Одне напевне: я відчуваю, що йду, я ніразу не спинилися, і почуваюсь благословенною цим шансом спостерігати і брати безпосередню участь у рості нової людини, з нуля. Це дуже круто, бо в рази поглиблює розуміння себе, не кажучи вже про вишкіл, який дарує дитина в сфері самовдосконалення.

Чухай те, що свербить

На цьому шляху я обрала відштовхуватись від своїх потреб:

І це згрубша, не занурюючись в деталі.

Хто я і про що мені йдеться

Сьогодні я матір 2,5 річного Прибульця, так, рівно сьогодні ?, блоґерка (і вже не боюсь цього слова), йоґа-інструкторка зі стажем (допомагаю жінкам повернутися у форму фізично і морально, навіть якщо після пологів пройшли роки), нутриціолог-початківець, я повна ідей, цілей та рішучости, і знаю, що це лише початок. А ще я вчуся розуміти і приймати себе всю, бо мене багато різної, і з цим буває нелегко, особливо, коли тебе прямо запитують, хто ти ?. Раніше я просто ховалась, але малюк, народившись, наче ухвалив мою присутність суддівським молотком, тому тепер я тут. Щоразу, відкриваючи головну сторінку сайту При Надії, бачу те безмежне небо і власне її – надію, і сама себе надихаю ?.

Я все менше пишу про свою дитину і все більше про загальні речі, моя дитина така прекрасна, що й говорити ні про що. Моя дитина – мій досвід, але не блог, мій блог – про мій досвід, але не про дитину. Виросте – напише про себе сам, якщо захоче, заллє в мережу свої фотки, чи… ну, ви зрозуміли, – вирішуватиме сам. А я писатиму про власні досвід, випробування, болючі і просто цікаві питання, бо вірю, що багатьом мамам це близько теж і багатьом з них таки кортить поговорити про щось, окрім дітей, наприклад, про себе.

Згрубша, те, що я написала за ці майже 3 роки, можна поділити на 4 частини:

Я пропагую здоровий спосіб життя та життя в гармонії зі своїм тілом, дбайливе ставлення до екології, хорошу літературу, довіру до себе, довіру до дитини, природне батьківство і самореалізацію, розкриття власного потенціалу та підтримка у цьому дитини. Я хочу, щоб з дітей виростали якісні люди – відкриті, впевнені в собі, самодостатні, а життя матері після пологів починалось, а не навпаки. Я хочу, щоб суспільство не рамкувало особистість і не витісняло сім’ю з инших сфер життя, діти – частина нас і ми повинні враховувати це в організації соціального життя, про решту подбала природа. Я хочу бачити цей світ пристосованішим до дитини, а найбільше хочу – щоб їй не ламали крила, а дозволили природно розвиватися. Я вболіваю за дітей, бо істинно – що посієш, те й пожнеш, і бо вони – це і я.

Нова сторінка – платформа для тих, хто має, що сказати

Сьогодні я відкриваю нову сторінку бложика – буквально та метафорично – створюю простір для тих, кому є що сказати про вагітність, батьківство, материнство та виховання. Якщо ви хочете бути почутими, але не маєте для цього достойної платформи, ви можете надсилати свої тексти про природне батьківство, мотивацію, самопізнання тощо мені на мило, якщо вони відповідатимуть формату цього сайту, то неодмінно будуть опубліковані. Це може бути історія вашої вагітности, пологів чи материнства, виживання в декреті, історії успіхів, що завгодно, я відкрита до пропозицій та ідей.

Дякую всім за підтримку, кожен лайк, комент чи перепост має для мене значення ❤️. Слідкуйте за новинами, буде круто!

Маряна

Пам'ятаю вас ще з груп для вагітних)) Захоплююся вашим вмінням оточити себе адекватними людьми. Бачила,як ви створювали всі свої групи, як росли та розвивалися. Читаю ваш блог від першої статті і бачу, якою мудрою мамою ви стаєте! Не знаю де ви знаходите час та сили на таку велику кількість активностей, але так тримати!! Не зупиняйтеся, пишіть, ростіть, розвивайтеся! І ваша аудиторія буде робити це з вами! Бажаю Прибульцю міцного здоров'я та щасливого дитинства, а вам натхнення, впевненості та сили!! Вітаю з ювілеєм!!)

prynadiyi

Дуже дякую вам за теплі слова і за те, що читаєте, зараз це особливо важливо ❤️

What's in a name?

З ювілеєм! Дякуємо за можливість розвиватися та надихатися з кожною новою статтею!

prynadiyi

дякую! ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

читайте нові статті першими

Loading