Іграшки до двох

виховання іграшки особисті хроніки

Не встигнеш озирнутись, як іграшки вже знищено, погублено, роздано, а малюку 18, і він хоче знати, чим бавився в рік. Або ні ?. Але я вважаю, що зберегти їх хоча б на фото – геніальна ідея!

Іграшки я вибирала прискіпливо і з любов’ю, зважала на матеріал, аби було екологічно та довговічно. На роки також планувала їхню функціональність.

Іграшки у нас почали з’являтися десь із 4ох місяців, до того хіба гризунці, і нижче я представлю все, чим ми бавились відтоді і по сей день (малюку без 2ох місяців 2). Чи майже все, бо, звісно, основні забави, з побутовими речами, залишаються за кадром. Глибоко заздрю людям, що мають досить фантазії та вдатні до ручної роботи, і творять іграшки самі, – я не з тих, тож цей пост для таких, як я, та ще ледачіших, або для тих, хто шукає для них подарунок.

1️⃣ Пірамідки.

2️⃣ Стукалки.

3️⃣ Тягалки.

4️⃣ Сортер + також тягалка.

5️⃣ Веселка Монтессорі.

6️⃣ Ксилофон.

7️⃣ Будівельні блоки.

8️⃣ Трек.

9️⃣ Кухня.

? Дзиґа.

А ось ще одна дешева і гаряче люблена іграшка.

І, звісно, м’ячі. Тенісні, футбольні, м’які і тверді ?.

І, звісно, машини. Є серед них і пластикові, з якісного пластику. Але більшість металеві.

Є ще пальчикові звірята:

А це бог іграшок – пан Візок.

І найнайулюбленіша іграшка – машина, з якою малюк практично нерозлучний, на ній можна їздити, чеберяючи ніжками. Фото зробити неможливо з вищезазначених причин ?.

У ванній ми бавимося качкою-лійкою, відерцем, рибками та порожніми легкими м’ячиками.

Колись у нас була гарна коробка для іграшок, але самими іграшками вона була наповнена нечасто ?. Тепер простір малюка організовано по Монтессорі, ось так:

І працює. Щодва тижні відбувається ротація іграшок, і їхню зміну малюк завжди сприймає з ажіотажем.

Крім цього є прості різнобарвні і погрижені до непристойного магніти на холодильнику, і малюк любить там позависати. А ванну я прикрасила фосфорними зірками; малюк присуває стільця до стіни, вилізає на нього, вмикає/вимикає світло, заходить всередину і витріщається на зорі так, наче сам їх зробив.

Про історію іграшок я писала тут.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

читайте нові статті першими

Loading