Не встигнеш озирнутись, як іграшки вже знищено, погублено, роздано, а малюку 18, і він хоче знати, чим бавився в рік. Або ні ?. Але я вважаю, що зберегти їх хоча б на фото – геніальна ідея!
Іграшки я вибирала прискіпливо і з любов’ю, зважала на матеріал, аби було екологічно та довговічно. На роки також планувала їхню функціональність.
Іграшки у нас почали з’являтися десь із 4ох місяців, до того хіба гризунці, і нижче я представлю все, чим ми бавились відтоді і по сей день (малюку без 2ох місяців 2). Чи майже все, бо, звісно, основні забави, з побутовими речами, залишаються за кадром. Глибоко заздрю людям, що мають досить фантазії та вдатні до ручної роботи, і творять іграшки самі, – я не з тих, тож цей пост для таких, як я, та ще ледачіших, або для тих, хто шукає для них подарунок.
1️⃣ Пірамідки.
2️⃣ Стукалки.
3️⃣ Тягалки.
4️⃣ Сортер + також тягалка.
5️⃣ Веселка Монтессорі.
6️⃣ Ксилофон.
7️⃣ Будівельні блоки.
8️⃣ Трек.
9️⃣ Кухня.
? Дзиґа.
А ось ще одна дешева і гаряче люблена іграшка.
І, звісно, м’ячі. Тенісні, футбольні, м’які і тверді ?.
І, звісно, машини. Є серед них і пластикові, з якісного пластику. Але більшість металеві.
Є ще пальчикові звірята:
А це бог іграшок – пан Візок.
І найнайулюбленіша іграшка – машина, з якою малюк практично нерозлучний, на ній можна їздити, чеберяючи ніжками. Фото зробити неможливо з вищезазначених причин ?.
У ванній ми бавимося качкою-лійкою, відерцем, рибками та порожніми легкими м’ячиками.
Колись у нас була гарна коробка для іграшок, але самими іграшками вона була наповнена нечасто ?. Тепер простір малюка організовано по Монтессорі, ось так:
І працює. Щодва тижні відбувається ротація іграшок, і їхню зміну малюк завжди сприймає з ажіотажем.
Крім цього є прості різнобарвні і погрижені до непристойного магніти на холодильнику, і малюк любить там позависати. А ванну я прикрасила фосфорними зірками; малюк присуває стільця до стіни, вилізає на нього, вмикає/вимикає світло, заходить всередину і витріщається на зорі так, наче сам їх зробив.
Про історію іграшок я писала тут.