Перше, що я зробила, приїхавши з пологового, – повернула до шафи майже все, що було зневажено під час вагітности. І тут до мене дійшло, що тепер на черзі вигодовування, а це знову цілком инший гардероб! Сіла й заплакала.
Як вибрати найзручніший тип спідньої білизни та який вам підійде секрет на одязі? Всі ми різні, тому – що підійде одній, доведе до інсульту другу, але ось вам картинки, щоб мати уявлення.
В першу чергу залиште в гардеробі те, що не потрібно пристосовувати під годування: все на замочках, на запах, на ґудзичках, з великим вирізом, шалі, хомути. Дещо можна перешити: вставити приховані замочки, кнопки, ґудзики чи розрізи. Зелене світло фантазії.

Білизна

Я би казала включити до гардеробу зручний топ для спання, топ без бретельок і ваш тип бюстгалтера на день. Вибирайте бюстгалтер враховуючи зручність годування у поєднанні з вашим одягом: у якомусь випадку зручніший топ без бретелів, десь – застібка збоку, десь – посередині. Застібки також бувають різні: замочки, ґудзики, кнопки, гачки, липучки. З купівлею не поспішайте, бо не знаєте, як зміняться ваші груди, наповнившись молоком.
DKhuhbe
На мій смак, найзручніші другий та четвертий варіанти, але перший, приміром, зручний із сорочкою. Третій варіант часто має підтримуючу смужку збоку або знизу, от тільки що вони там можуть підтримати для мене загадка.

Мастхев

jhl

Ну але не всі такі прості)

Ось вам ідеї

ready1

ready2

pjimage

pjimage (1)

pjimage (2)

pjimage (3)

pjimage (4)

pjimage (5)

pjimage

pjimage (1)

pjimage (2)

pjimage (6)

pjimage

pjimage (3)

pjimage

pjimage (1)

pjimage

Ще собі у блозі queenbee гляньте. І не забудьте, що мережа повниться лайфхаками “зроби сам”! Наприклад такі, зовсім прості:

Усім надхнення! 🙂

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

читайте нові статті першими

Loading