Психологічна підтримка

Чому з’явилась ця сторінка

Материнство – це часто складно.
Всупереч поширеній думці воно не про декретну «відпустку», а про зусилля, працю, спільне зростання і безліч змін. Аби не розгубитися, не втратити себе, потрібна насамперед підтримка, на яку може розраховувати не кожен. Для цього перш за все й існує це безпечне місце, куди можна прийти в критичну мить, у патовій ситуації чи просто коли сумно.

Просто опишіть те, що вас турбує в контактній формі нижче, і чекайте на вичерпну відповідь. Консультація є цілковито конфіденційною та безкоштовною, однак за бажання ви можете подякувати психологу фінансово.

Хто на зв’язку

Наша психологиня, Стефанія Кобільник, знає, як це, бо вона теж матір. Її шлях у терапію розпочався з професійного й емоційного вигорання. Робота з терапевтом допомогла познайомитись із собою знову, змінити кут зору, розширити свідомість і… приєднатись до числа терапевтів, аби допомагати иншим.

Сьогодні Стефанія є професійною консультанткою в методі Системної сімейної терапії і працює індивідуально та з парами. Цей підхід – дослідження взаємин (з собою, в парі, батьківсько-дитячих, в сім’ї, родині, з друзями, колегами тощо). Не пошук “винних” та “правих”, а комплексний розгляд ситуацій та взаємозв’язків як таких, які можна змінити/покращити.

Питання, з якими працює наша психологиня: 

 • прагнення побудувати теплі емоційні стосунки;
 • зберегти сім’ю чи прийняти розрив;
 • поведінка в конфліктних ситуаціях;
 • батьківсько-дитячі стосунки (навіть дорослих дітей з їхніми батьками);
 • якщо є відчуття, що ви зайшли в глухий кут і не знаєте, як діяти, якщо складно зрозуміти, чого хочете; турбує тривога/напруга тощо.

Якщо ваш запит вузькоспеціалізований або поза зоною компетенцій нашого психолога, вона порадить вам до кого звернутися.

Як писати запит

Оскільки консультант володіє тільки тією інформацією, яку ви напишете, без можливости додаткового уточнення, для розуміння ситуації важливо наступне:

 • Опишіть ситуацію максимально об’ємно (не обмежуйте себе, не будьте лаконічними), спробуйте згадати, коли саме ситуація почала вас турбувати, які ще події/зміни в житті відбувалися в той час, як инші реагують на цю проблему.
 • Зверніть увагу на ваші почуття: в час, коли виникла ситуація, що відчуваєте щодо неї зараз, що – до причетних людей.
 • Важливою може бути інформація про батьків та взаємини з ними, наявність та якість стосунків у парі, про дітей та їхню поведінку.
 • Сформулюйте ваш запит: чого саме очікуєте від психолога.

Все це допоможе сформулювати якнайповнішу відповідь.

Форма для запиту психологу


  Нижче ви можете залишити відгук про отриману консультацію

  [testimonial_view id=”2″]


  Відгуки про консультацію

  [testimonial_view id=”1″]